PYTANIA DO HEŃKA CZICHA

Zadaj pytanie członkom zespołu Universe.

Moderator: Moderatorzy

Postautor: yetimen » czw 18 paź, 2007

A ja mam takie - bo wiem że pracujesz w ośrodku walki z wadami wymowy czy jakoś tak ;] a robisz coś związanego z wykształceniem - tym chemicznym??
Awatar użytkownika
yetimen
Aktywny dyskutant
Aktywny dyskutant

Reklama

Teledyski Universe

zobacz koniecznie teraz!

Przyjaciel..

Postautor: hafcia » pt 19 paź, 2007

hmmm.. a ja mam pytanko takie .....Henio co dla Ciebie jest najważniejsze w przyjaźnii z Mirkiem? Co was łaczy co was dzieli? Bo musisz przyznac patrzac na te wszystkie "showmenowskie " zespoły one cechuja sie jednak krótkotrwałością a potem podkładaiiem sobie "świń " pod nogi. A y z Mirkiem ednak troche juz przeszliscie razem . Miło jest patrzeć na taka przyjaźń...naprawde:) Uzupełniacie sie nawzajem...ale szczególnie widac Twoją wyrozumiałość,ta iskrę przyjaźni..moze nawet nie4 iskre juz a ogień przyjaźnii. Super!! :D
Czy naprawdę :"tak musi być?":((
Awatar użytkownika
hafcia
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Mała » ndz 04 lis, 2007

A ja wierzę że ty Heniu nie zostawisz nas,legenda Mirka będzie trwać...w jego tekstach, muzyce, w Tobie,Twoim głosie,w NAS...
...nic nie pozostało,prócz tego co nucicie...
Awatar użytkownika
Mała
Stały bywalec
Stały bywalec

Pytanie "Glupiej Żaby"

Postautor: Yvonn » pn 05 lis, 2007

Sloneczko-po tym wszystkim -jesli tu zajrzysz wogole-to zerknij na propozycje tekstu do nowego utworu,ktory wymyslil moj Grzesiek-moze warto...?Pozdrawiam cie calym sercem.Iwona :cry:
Za Tobą pójdę nawet w ogień,w wodę jeśli chcesz :) KCA
Awatar użytkownika
Yvonn
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

Heniu! przeczytaj mój post...

Postautor: Grzeszny Anioł » pn 05 lis, 2007

Z tego co czytałam i słuchałam, to Mirek wspominał że ma około 60 piosenek już przygotowanych. Może Heniu mógłbyś nam jeszcze dac usłyszec to co Mirek miał nam do powiedzenia?? Może w ten sposób jego Duch mógłby czuwac nad zespołem Universe????
Heniu liczę na Ciebie!!!! Wiem i wierzę w to głęboko że nie poddacie się i zespół nadal będzie grał i zachwycał nas muzyką!!!
Awatar użytkownika
Grzeszny Anioł
Gość forum
Gość forum

Postautor: jarek » pn 05 lis, 2007

Heniek wez sie w garsc i zostan pierwszym wokalem.Dasz rade.
Awatar użytkownika
jarek
Stały bywalec
Stały bywalec

Dziękuję..

Postautor: rainbow » śr 07 lis, 2007

Heniu, bardzo dziękuję za wzruszające pożegnanie Mirka na cmentarzu. Mówić tak pięknie, w tak trudnej chwili - potrafi tylko prawdziwy przyjaciel. Chwała Ci za to
Awatar użytkownika
rainbow

Postautor: Yvonn » pn 12 lis, 2007

Drogi przyjacielu.Pisze w sprawie koncertu lutowego.Jesli bedziesz potrzebowal pomocy to wiesz ze na mnie mozesz zawsze liczyc.Znasz mnie bardzo dobrze -wiesz ze wiele moge i wiele potrafie.PAMIETAJ!!!!
Awatar użytkownika
Yvonn
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

odezwij sie heniek

Postautor: kasik » wt 13 lis, 2007

witam cie heniu bardzo goraco ,tak zagladam tu co dzien i mam nadzieje ze w koncu sie pojawisz na tej stronce bowiem jak sam tytul wskazuje sa to pytania do ciebie, wiem ze ostatnio przezywaliscie ciezkie chwile ale moze jakis maly wp[isik dla swoich fanow by sie przydal ,moze jakas informacja my tu na forum byli bysmy bardzo szczesliwi gdyby ktos z zespolu sie odezwal a w szczegolnosci ty , jestes teraz nr. 1 zespolu prosze nie zapominaj o nas i odezwij sie od czasu do czasu.pozdrawiam serdecznie do zobaczenia.
Awatar użytkownika
kasik

...

Postautor: Balbina » wt 13 lis, 2007

Tak jest! Heniu... obawiam się że nie wybaczymy Ci jeśli nie podejmiesz tej próby... Nie masz wyjścia..... nowa twarz, nowy głos w zespole to KLAPA
Ty dasz radę!!!!!!
My w Ciebie wierzymy...
Więc jeśli się nawet potkniesz.... My Cię podniesiemy...
Bo Was kochamy od wielu wielu lat....
weź to pod uwagę....proszę :)

I................... odezwij sie do nas...
Czekamy tu na ciebie...
Obrazek
Awatar użytkownika
Balbina
Dyskutant
Dyskutant

Henio!!!

Postautor: Monisia z Będzina » śr 14 lis, 2007

Henio uważam , że powinieneś śpiewać masz bardzo podobny głos. Wspomniałam Ci o tym na cmentarzu. Wiem , że zrobisz to co i serce podpowie ale chce byś wiedział , że jesteśmy z Tobą i wspieramy Cię w każdym momencie...
Awatar użytkownika
Monisia z Będzina

Postautor: DenatRSL » śr 14 lis, 2007

Mój tata pamięta jak zaczynaliście w Pulsarze chodził na Wasze próby sam miał właśny zespół "Malibu" Jak pan wspomina te pierwsze próby zespołu, czy była już wtedy wiara w to że to wszystko sie uda ?
Awatar użytkownika
DenatRSL

Wiadomosc

Postautor: mira1265 » pt 23 lis, 2007

Czesc Henio, przeslalam Ci wiadomosc przez administratora, ale nie jestem pewna czy do Ciebie dotarla, wiec probuje jeszcze raz ta droga. Smierc Mirka sklonila mnie do tego zeby dac Ci znac (chociaz moze juz wiesz) ze moj maz Krzysiek Kotkowiak odszedl od nas. Wiem co znaczy zaloba i skladam Wam ogromne wyrazy wspolczucia. Jezeli mialbys ochote odpisac bardzo sie uciesze. Pozdrawiam Mirka
Awatar użytkownika
mira1265

Postautor: kaskaszymik » ndz 25 lis, 2007

Heniu! Pozdrawiam i trzymajcie się chłopaki!
"Moje serce nie bije już normalnym rytmem..."
Awatar użytkownika
kaskaszymik
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Beos » śr 12 gru, 2007

Drogi Heniu,

19 stycznia 2008r. Organizujemy w Krakowie spotkanie fanów Universe, było by nam bardzo miło was i ciebie goscic więc pozwalam sobie ta drogą przesłac nasze zaproszenie. Gdyby była taka mozliwośc to daj znac.

Pozdrawiam, Marcin
Awatar użytkownika
Beos
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: Yvonn » pt 14 gru, 2007

Heniu czy starczy mi zgrzewka chusteczek na koncert 15 grudnia?? :cry:
Awatar użytkownika
Yvonn
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

Postautor: Anna Maria » czw 03 sty, 2008

Drogi Heniu.Sluchm piosenek w Twoim wykonaniu i nie moge uwierzyc w brzmienie Twego glosu,jakbym sluchala Mirka.Nie samowite jak piekne brzmienie ma Twuj glos.Mam tez pytanie.Moze zorganizowalibysmy tez koncert w Monachium?Jest tam wiele Wszych Fanow.............
Awatar użytkownika
Anna Maria
Gość forum
Gość forum

Postautor: kasiag » czw 03 sty, 2008

Dobry wieczór... Chciałabym podziękować za wczorajsze wspólne czuwanie w Chorzowie.. Żałuję tylko, że ze względów ode mnie niezależnych nie mogłam być od początku i zostać aż do momentu sprzątania... Dziękuję za wszystkie wczorajsze Pana słowa i te niewypowiedziane myśli... Czułam, że Mirek jest tam z nami...
Dziękuję, że jest Pan z Nami również w taki sposób... i ....jeszcze dziękuję za słowa o zagubionych...
Kasiag
Awatar użytkownika
kasiag
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: 19Ania76 » pt 04 sty, 2008

Najdroższy Heńku.

Jest jeden z teledysków http://pl.youtube.com/watch?v=HvaNi3Yj7fo&feature=related
( bo to taka piękna miłość) ,gdzie Mirek śpiewa o miłości do "córki" -ona dorasta i takie tam.... na końcu spotyka się z chłopakiem -oczywiście w tej roli Ty .I teraz mam pytanie:
Obrazek

Gdzie przyjmował (może nadal istnieje) ten fryzjer który Cię uczesał?Czy to ten ?
Obrazek

Przepraszam ,za tę moją głupawkę ,ale nie mogłam się opanować ;-))

Pozdrawiam Ania
Awatar użytkownika
19Ania76
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: colin » pt 04 sty, 2008

Heniu wszystko idzie w dobrym kierunku. Trzymam kciuki za Ciebie i za resztę zespołu.Myślę że powstanie jeszcze wiele hitów w waszym wykonaniu.Tak trzymać i powodzenia w całym 2008 roku. :)
Awatar użytkownika
colin
Stały bywalec
Stały bywalec

Następna

Wróć do ZAPYTAJ