PYTANIA DO ŁUKASZA GIEMUŁY

Zadaj pytanie członkom zespołu Universe.

Moderator: Moderatorzy

Postautor: lotosek » wt 12 lut, 2008

dorzucę tutaj trzy grosze do tekstu BOZU.
Jak najbardziej ma rację.
Polecam lekturę artykułu z Rzeczpospolitej: http://www.rp.pl/artykul/57675.html.
Fakt napisany jest on językiem prawniczym, ale obarazuje trochę problem udostępniania utworów w Internecie.
Awatar użytkownika
lotosek
Gość forum
Gość forum

Reklama

Teledyski Universe

zobacz koniecznie teraz!

Postautor: izi » ndz 17 lut, 2008

maciej piszeColonProponuję Ostrów Wielkopolski warto było by się przypomnieć w tym rejonie Polski........

hehehe. Będzie Ostrów prawda?
Awatar użytkownika
izi
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: maciej » pn 18 lut, 2008

Musi być :-)
Awatar użytkownika
maciej
Aktywny dyskutant
Aktywny dyskutant

Postautor: Małgoś » pn 18 lut, 2008

izi piszeColon
maciej piszeColonProponuję Ostrów Wielkopolski warto było by się przypomnieć w tym rejonie Polski........

hehehe. Będzie Ostrów prawda?

maciej piszeColonMusi być :-)

a ja wiem ze bedzie :) i my juz o to zadbamy :D :D :D
"... Ty i Ja każde z nas ma swoje życie...
Już to znam ..."
Awatar użytkownika
Małgoś
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: maciej » wt 19 lut, 2008

Izi napisz coś więcej o tym stuprocentowym koncercie w Ostrowie :-)
Awatar użytkownika
maciej
Aktywny dyskutant
Aktywny dyskutant

Postautor: izi » śr 20 lut, 2008

hehehe.... Stuprocentowy to on będzie, jak zabrzmią pierwsze dźwięki w Komedzie :) Ale pierwsze (a nawet drugie i trzecie :D ) rozmowy poczynione... Pan Łukasz powiedział "tak", Dom kultury powiedział "tak,ale...". Nad "ale" popracujemy i będzie ok :) . Niestety dopiero z początkiem jesieni....
Awatar użytkownika
izi
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: asiawar » pt 22 lut, 2008

Czytam sobie o Waszych planach i przyznam, że jest mi trochę smutno. Zapraszam w okolice Łodzi, a najlepiej do Piotrkowa Trybunalskiego. Z penością koncert cieszyłby się ogromnym zainteresowaniem! Pozdrawiam :D :D
Awatar użytkownika
asiawar
Gość forum
Gość forum

Postautor: colin » pt 22 lut, 2008

Moim zdaniem zespół musi koncertować po całej Polsce. Oczywiscie rozumiem, że najwięcej dajecie występów na Śląsku, ale żeby sie dobrze wypromować i przedstawiać swoje osiągnięcia to trzeba odwiedzić publiczność w całym kraju. Fanów Universe jest naprawdę bardzo dużo i tylko czekają aż ich ulubiony zespół ich odwiedzi.Tak myślę ja i coś w tym chyba jest.Pozdrawiam wszystkich
Awatar użytkownika
colin
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Anna » pt 22 lut, 2008

asiawar - popieram, bo do Piotrkowa mam rzut beretem :)
Zapraszamy ponownie do centrum :)
...Kiedy odchodzą Anioły zostaje tylko wiatr po Ich skrzydeł trzepocie...
Awatar użytkownika
Anna
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: izi » sob 23 lut, 2008

asiawar, colin, Anna to wyjdźcie z inicjatywą!!!! Dzwońcie, piszcie, nachodźcie Wasze instytucje kulturalne. Może się uda. Życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
izi
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: Balbina » sob 23 lut, 2008

hmmm.... Piotrków Trybunalski, Tomaszów Mazowiecki mmmm czy nawet Spała na ten przykład - sam miód - hihihi SUPERRRRRR bo choc daleko odemnie nie omieszkam TAM BYĆ!!!!!! mam tam wspaniałą przyjaciółkę więc i okazja do odwiedzin sie nadarzy ;)
Pozdrawiam i... trzymam kciuki ;)
Asia
Obrazek
Awatar użytkownika
Balbina
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: colin » sob 23 lut, 2008

izi piszeColonasiawar, colin, Anna to wyjdźcie z inicjatywą!!!! Dzwońcie, piszcie, nachodźcie Wasze instytucje kulturalne. Może się uda. Życzę powodzenia!
Zgadzam się z tym, ale własna inicjatywa to tylko część sukcesu.Główna rola tutaj jednak należy do Pana Łukasza.Manager to manager a my możemy mu tylko trochę pomóc lub coś zasugerować.Może moje myślenie jest złe ale takie właśnie jest moje zdanie.
Awatar użytkownika
colin
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: izi » pn 25 lut, 2008

Zgadzam się z tym, ale własna inicjatywa to tylko część sukcesu.Główna rola tutaj jednak należy do Pana Łukasza.Manager to manager a my możemy mu tylko trochę pomóc lub coś zasugerować.Może moje myślenie jest złe ale takie właśnie jest moje zdanie.[/quote]

Ale to, że Pan Łukasz wie, gdzie chcą oglądać Universe to nie wszystko. Wasi lokalni decydenci od imprez kulturalnych też muszą wiedzieć, że jest "popyt" na Universe. Dlatego należy ich o tym poinformować. Wtedy pewnie nie odmówią Panu Łukaszowi i (patetycznie mówiąc) członkom lokalnego społeczeństwa. :D
Awatar użytkownika
izi
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: renata70 » pn 25 lut, 2008

Tak izi masz rację .Do nas zespół przyjechał właśnie na zaproszenie z lokalnego ośrodka kultury.Pomysł takiego zaproszenia podsunęła jedna z fanek i nie było wielkich problemów aby Universe nas odwiedził
Awatar użytkownika
renata70
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Universe-Łukasz » śr 27 lut, 2008

Wtam.

Postaram się odpowiedzieć krótko na kilka pytań:

1. Odnośnie zamieszczania filmików z koncertów na różnych portalach :

W zespole są podzielone zdania na ten temat i w związku z tym nie potrafie odpowiedzieć na to pytanie. Oczywiście sytuacja prawna to druga strona medalu.
Jeśli zespół wypracuje wspólne zdanie , to napewno je poznacie.

2. Odnośnie możliwości ściągnięcia dyskografii zespołu z internetu:

Problem ten nie dotyczy tylko naszego zespołu ale jak wiecie wielu innych . Nie dotyczy tylko muzyki ale również : Filmów , Gier , Oprogramowania.
Problem ten nazywamy : "PIRACTWEM"
Wydaje mi się że nie jesteśmy w stanie sami sobie z tym poradzić :(

3. Odnośnie koncertów zespołu .

Piszecie :
Kiedy zespół zagra w ...........? , Dlaczego nie przyjedziecie do ...........?

Zespół przeważnie gra koncerty na zaproszenie osób bądź instytucji organizujących różnego rodzaju imprezy. Jeśli chcecie żeby zespół zagrał w waszej okolicy spróbujcie porozmawiać z osobami które zajmują sie tymi sprawami u was , podajcie stronę , numer tel , może w ten sposób pomożecie w organizacji takiego koncertu.
W najbliższej przyszłości mamy zamiar rozesłać parę tysięc ofert , i mamy nadzieje że to pomoże w tej sprawie.

Pozdrawiam Łukasz.

p.s. przepraszam za błędy :)

W razie jakichkolwiek pytań możecie śmiało dzwonić 0-602-646-033
Awatar użytkownika
Universe-Łukasz

Postautor: karina » śr 27 lut, 2008

Panie Łukaszu,te wysyłanie zaproszeń to bardzo fajna sprawa.Moglibyście wysłać zaproszenie do Gimnazjum nr8 w Chorzowie,ponieważ co roku od jakiegoś czasu jest tam organizowany festyn rodzinny ,na którym zawsze gra jakiś zespół.W zeszłym roku byli to Bracia Kindla,wcześniej Magda Anioł.Z braćmi możecie porozmawiać jak było,bo się znacie.
Ja ze swej strony porozmawiam z panią dyrektor co by się dało załatwić.Festyn ten jest
organizowany przeważnie na 1czerwca.Pozdrawiam Was wszystkich.Karina.
Awatar użytkownika
karina
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Anna » czw 28 lut, 2008

Universe-Łukasz piszeColon
Zespół przeważnie gra koncerty na zaproszenie osób bądź instytucji organizujących różnego rodzaju imprezy. Jeśli chcecie żeby zespół zagrał w waszej okolicy spróbujcie porozmawiać z osobami które zajmują sie tymi sprawami u was , podajcie stronę , numer tel , może w ten sposób pomożecie w organizacji takiego koncertu.
W najbliższej przyszłości mamy zamiar rozesłać parę tysięc ofert , i mamy nadzieje że to pomoże w tej sprawie.

To ja proponuję zamieścić na stronie wzór tej oferty - ja je sobie wydrukuję i dam chłopu do rozwożenia (służbowo jeździ po takich dyrektorach różnych i w dodatku ma dar przekonywania) :mrgreen: Pewnie wielu formowiczów poszłoby moim śladem :mrgreen:

P.S. Balbinko! A toś mnie zaskoczyła... Spała jest przepiękna, klimatyczna... ale najlepsze w Spale to są gofry z bitą śmietaną, owocami i czekoladą. Zapraszam! ;)
...Kiedy odchodzą Anioły zostaje tylko wiatr po Ich skrzydeł trzepocie...
Awatar użytkownika
Anna
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: i-studio » czw 28 lut, 2008

Anna piszeColon
To ja proponuję zamieścić na stronie wzór tej oferty - ja je sobie wydrukuję i dam chłopu do rozwożenia (służbowo jeździ po takich dyrektorach różnych i w dodatku ma dar przekonywania) :mrgreen: Pewnie wielu formowiczów poszłoby moim śladem :mrgreen:

Proszę bardzo:
http://www.universe.pl/Universe.pdf (dokument w formacie PDF, rozmiar ok 512 kB)

Jednocześnie polecam stronę:
http://www.universe.pl/dla_organizatorow.html
Awatar użytkownika
i-studio
Adminek
Adminek

Postautor: axxa » czw 28 lut, 2008

i-studio piszeColonProszę bardzo:
http://www.universe.pl/Universe.pdf (dokument w formacie PDF, rozmiar ok 512 kB)

Jednocześnie polecam stronę:
http://www.universe.pl/dla_organizatorow.html

Ja również gorąco namawiam, by korzystać z tych tekstów, tak pięknie napisanych przez i-studio :)
Wierzę, że fani mogą dużo, jeśli tylko chcą.
Promujmy Universe, gdzie tylko się da - do dzieła! :D
"Kusi mnie chłód przestrzeni
Znajome ciepło gwiazd..."
Awatar użytkownika
axxa
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: i-studio » czw 28 lut, 2008

axxa piszeColonJa również gorąco namawiam, by korzystać z tych tekstów, tak pięknie napisanych przez i-studio :)

Muszę stanowczo zaprotestować - w przygotowanie tego tekstu zaangażowanych było więcej osób.

Szczególne podziękowania należą się właśnie Tobie :-) Axxa, Enigmie oraz Vaiowi.
Awatar użytkownika
i-studio
Adminek
Adminek

PoprzedniaNastępna

Wróć do ZAPYTAJ