PYTANIA DO MIRKA BREGUŁY (LIDER ZESPOŁU, WOKAL)

Zadaj pytanie członkom zespołu Universe.

Moderator: Moderatorzy

PYTANIA DO MIRKA BREGUŁY (LIDER ZESPOŁU, WOKAL)

Postautor: Beos » wt 08 kwie, 2008

W tym miejscu proszę o wklejenie w formie pliku, linku, czy wpisanie ręczne, tego co udało sie odzyskać z wpisów Śp. Mirka. (I temat, zamknąć), To tylko wpis tymczasowy, proszę nie wpisywać sie w tym wątku.

10.04.08 godz. 20.36 Może by tak coś tu wrzucić przed premierą płyty????????
Awatar użytkownika
Beos
Dyskutant
Dyskutant

Reklama

Teledyski Universe

zobacz koniecznie teraz!

Postautor: effka » pn 26 maja, 2008

magda220387 prosiła bym tutaj to wrzuciła
Wpisy Mirka w Księdze Gości

Wpis nr: 3005 z 23.10.2007
Imię: Mirek - Universe,

Komentarz: Mili moi! Uprzejmie donoszę, iż Ja, Bogu ducha winny, jezdem w domu, because mię nie chcą do niedzieli w szpitalu. Dopiero we wtorek w asystencie 5 lekarzy będę mial operację mięśni. Artroskopia w stosunku do operacji mięśni {cytat lekarza} ma się jak 2/10.....

Imię: Mirek-Universe,

Komentarz: W-wa, Łódź i inne, są pod naszą lupą. 6. Na temat płyty powiem tyle: w każdej chwili możemy ją przygotować i nagrać, ale musi być ona wydana przez kogoś' kto zrobi jej promocję z prawdziwego zdarzenia. 7. Nigdy się w to nie bawiłem. Tzn pisanie akordów riffów itp. Musisz posłuchać i poćwiczyć, a wtedy same wpadną :}To tyle na dziś. Pozdrawiam Was - Mirek. P.s. Propozycje matrymonialne prosimy wpisywać na maile obiektów zainteresowania. Jak wszyscy widzą, że jeden ma więcej od drugiegi, to potem jest nieprzyjemna atmosfera. Nie chcecie chyba, żebyśmy się rozlecieli z zazdrości o wirtualne kobitki?!

Wpis nr: 2966 z 18.10.2007
Imię: Mirek-Universe,

Komentarz: Witajcie moi mili! Fajnie jest czuć wasze ciepło i troskę o moje zdrówko, ale spokojnie, to tylko awaria! {kolana z jakimś dzikim guzem}. We wtorek chyba coś ze mną zrobią. Dobre rżnięcie {kolana} nigdy nie jest zle! Tak sobie przeczytałem z 1000 wpisów i mam wrażenie, ze niektórzy są tak wybuchowi, jakby pochodzili z Etny, czy co... Wyluzujcie w tym miejscu, a waśnie rozwiązujcie na GG, albo o świcie na łące z sekundantami. Postaram się chronologicznie odpowiedzieć na ostatnie pytania. 1. W połowie listopada gram w Norymberdze i być może w Monachium. 2. Dostałem instruktaż tylko na Księgę Gości i tylko tu będę pisał. 3. Pozdrawiam ludzi z nadmorskich Wichrowych Wzgórz! Nie polecam lotni itp, bo wystarczająco dużo Polaków już odleciało. 4. Jestem w znakomicie zorganizowanym i zreformowanym szpitalu, gdzie na półpiętrze jest kącik sfrustrowanego palacza. Chwała dyrektorowi!!! 5. Mamy pewne plany zorganizowania kilku koncertów w całej Polsce, ale narazie za wcześnie o tym mówić. W

Wpis nr: 2924 z 16.10.2007
Imię: Universe-Mirek,

Komentarz: Witajcie! To ci heca! Ja w Ksiedze Gosci! Leze sobie w szpitalu, dla odmiany na Ortopedii, i postanowilem wzaic krotki (jak widac) kurs pisania do Was. Nie przeczytalem jeszcze wszystkich wpisow. mam na to duuuzo czasu, ale chce Wam za wszystkie podziekowac. Z calym szacunkiem, ale nie macie bladego pojecia ile otuchy dodaliscie mi przez tych kilka minut czytania Waszych wypowiedzi. Ktokolwiek chce, moze przez tych kilka dni zapytac mnie bezposrednio o cokolwiek. Na pewno odpisze. Pozdrawiam Was - Mirek (sorki, ale musze isc na zastrzyk:)
Ostatnio zmieniony śr 28 maja, 2008 przez effka, łącznie zmieniany 2 razy
? zamykając swoje oczy - otwarłeś innym...

http://picasaweb.google.pl/effka.effka/Mirek#
Awatar użytkownika
effka
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: emilka15985 » wt 27 maja, 2008

tak strasznie mi sie plakac zachcialo po przeczytaniu tego ...:(((((((((((((((((((((((((

[ Dodano: Wto 27 Maj, 2008 ]
nigdy sobie nie wybacze ze choc slowa jak zyl nie napisalam do niego Mirku jesli to widzisz wiedz ze jestes mi bardzo bliski a twa dusza bedzie we mnie na wieki ,na pewno juz wiesz gdzie jest Twój Bóg

nigdy sobie nie wybacze ze choc slowa jak zyl nie napisalam do niego Mirku jesli to widzisz wiedz ze jestes mi bardzo bliski a twa dusza bedzie we mnie na wieki ,na pewno juz wiesz gdzie jest Twój Bóg
Awatar użytkownika
emilka15985
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Zosia » wt 27 maja, 2008

Emilko! Każdy z nas..obecnych na forum ma sobie coś do zarzucenia..nie obwiniaj się.
Twój list prawdopodobnie byłby jednym z tysiąca..nigdy nie przeczytanych przez Mirka.
Powyższe wpisy są dla nas wszystkich bolesne.Ja byłam wtedy na forum..czytałam je na bieżąco..i może dlatego teraz są dla mnie ..jak.."rozdrapywanie ran"..bolą bardzo.
Kiedyś w rozmowie na forum Mirek zapytał jak się robi buźki na ShoutBoxsie..wysłałam mu "ściągawke"..niestety..nie przeczytał..nie zdążył.
==============================
"...jedną WRAŻLIWĄ DUSZĄ tak wiele ubyło..."
==============================
Awatar użytkownika
Zosia
Aktywny dyskutant
Aktywny dyskutant

Postautor: emilka15985 » wt 27 maja, 2008

boje sie az wysluchac tej plyty jak wróce do polski ,ktos napisal na forum takie slowa jego ostatniej piosenki wszedzie falsz kazda twarz ze chce isc za swiatlem boze dlaczego nikt go nie ubiegl tysiace pytan zadnych odpowiedzi kazde mogloby sie obijac o echo... Mirku Mirku Mirku to tak boli bardzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :cry:

Kochani czy jest tego wiecej?:((((
Awatar użytkownika
emilka15985
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: magda220387 » wt 03 cze, 2008

jest tego więcej tylko na dzień dzisiejszy ''pojęcia bladego nie mam'' gdzie sie podziała reszta tych wpisów :( :( :( :( :( :(
bo ja bez Ciebie zginę,bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć...
Awatar użytkownika
magda220387
Aktywny dyskutant
Aktywny dyskutant

Postautor: Maja » wt 03 cze, 2008

effka, Dzięki za te ocalone wpisy naszego Mirka. Boże , w świetle póżniejszych wydarzeń...?Effka,fajnie,że Jesteś...I znowu mam łzy...i do cholery,żle mi z tym
Awatar użytkownika
Maja
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Jolanat » śr 04 cze, 2008

Imię: Universe-Mirek,

Komentarz: Witajcie! To ci heca! Ja w Ksiedze Gosci! Leze sobie w szpitalu, dla odmiany na Ortopedii, i postanowilem wzaic krotki (jak widac) kurs pisania do Was. Nie przeczytalem jeszcze wszystkich wpisow.[glow=green]mam na to duuuzo czasu[/glow], ale chce Wam za wszystkie podziekowac. Z calym szacunkiem, ale nie macie bladego pojecia ile otuchy dodaliscie mi przez tych kilka minut czytania Waszych wypowiedzi. Ktokolwiek chce, moze przez tych kilka dni zapytac mnie bezposrednio o cokolwiek. Na pewno odpisze. Pozdrawiam Was - Mirek

- sama już nie wiem .... dlaczego tak skrócił ten czas???
"Mija czas - dobry i zły,
.... i chociaż czasem trochę żal ...
niespełnionych pragnień młodych lat..."

Nie umiem nic - niewiele wiem ..... i często nie jest tak jak chcę ....
Awatar użytkownika
Jolanat
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: ANIA79 » śr 04 cze, 2008

Od dłuższego czasu myślę, że nie bez znaczenia było to jakie tabletki przeciwbólowe brał Mirek.Jestem zła na tych lekarzy którzy ciągle przesuwali termin operacji i przepisali tramal osobie skłonnej do uzależnienia, który mógł wywołać u Mirka stan depresji. Sam pisał na forum,że to już prawie narkotyk.Gdyby można było cofnąć czas...
Awatar użytkownika
ANIA79

Postautor: magda220387 » śr 04 cze, 2008

ANIA79 piszeColonOd dłuższego czasu myślę, że nie bez znaczenia było to jakie tabletki przeciwbólowe brał Mirek.Jestem zła na tych lekarzy którzy ciągle przesuwali termin operacji i przepisali tramal osobie skłonnej do uzależnienia, który mógł wywołać u Mirka stan depresji. Sam pisał na forum,że to już prawie narkotyk.Gdyby można było cofnąć czas...

Aniu,dziękuję za tego posta.Z ust mi to wyjęłaś.Nareszcie ktoś to głośno powiedział.Ja też jestem na nich zła,ale...Czasu już nie cofniemy bo ten czas jest po prostu BEZDUSZNY :(
bo ja bez Ciebie zginę,bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć...
Awatar użytkownika
magda220387
Aktywny dyskutant
Aktywny dyskutant

Postautor: Ginny » śr 04 cze, 2008

Pod tym linkiem na forum są wpisy odzyskane z kopii google właśnie z tego działu... .

Z kolei tutaj i tutaj są wpisy odzyskane z shoutboxa przez Smutaska

:(
po co szukasz szczęścia obok
gdy je w sercu masz
po co walczysz sam ze sobą
po co tracisz czas
Awatar użytkownika
Ginny
Forumowa gaduła
Forumowa gaduła

Postautor: emilka15985 » śr 04 cze, 2008

nic nie napisze bo placze......jestem taka na siebie zla...kto wiedzial....
Awatar użytkownika
emilka15985
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Maja » śr 04 cze, 2008

Smutasku,Chorzowianko,Joluniu,Zosiu...i inni,którzy w ostatnich dniach gawędzili netowo z Mirkiem...Byliście dla Niego ochłodą ,nadzieją, wiarą w cud... Pozostał ból, nie proszony - ale... swój...Jestem chyba myślami bliziutko Was... :idea:
Awatar użytkownika
Maja
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Jolunia » śr 04 cze, 2008

Dziewczyny te wspomnienia. tak cudowne, lecz za każdym razem wywołują ogromny ból w sercu :cry: :cry: :cry:

ups!!!! przepraszam !!!w tym temacie mielismy się nie wpisywac!!!!

Szefowo proszę nas usunąć .
Jeden gest wystarczy.. by niebo znów niebem mogło być.....
Awatar użytkownika
Jolunia
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: asiawar » pt 06 cze, 2008

Witajcie kochani, dawno mnie tu nie było, ale to nie znaczy że o was zapomniałam. O was i o MIRKU nigdy nie zapomnę. Ale te wpisy.... znów łzy, znów pytania, znów ból. Czy kiedyś się dowiemy? Chyba nie. Ale może dzięki takim ludziom jak wy, dzięki waszej nieustannej walce o byt zespołu, o pamięć o MIRKU, może dzięki temu wszystkiemu kiedyś zrozumiemy. Tylko czy wtedy będzie łatwiej? Nie sądze. Ten cierń pozostanie w sercu każdego z nas na zawsze.
Szczęśliwi, którzy mogli z nim pisać, rozmawiać.
Ja niestety przegapiłam ten okres kiedy jeszcze żył. A przecież mówił, że "śmierci na nerwach zagra, że moze to on zaprosi ją kiedyś do siebie". Kurde gdzie ja wtedy byłam, że tego nie słyszałam!
Awatar użytkownika
asiawar
Gość forum
Gość forum

Postautor: Eva » śr 24 wrz, 2008

najsmutniejsze jest to, że w tych ostatnich wpisach jest tyle... humoru. radości. planów. nie mogę, nie potrafię zrozmieć... dlaczego...
"Jakim cudem cofnąć czas? Jak odnaleźć w sobie siebie? Tego nie wiem... "
Awatar użytkownika
Eva
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Beos » ndz 14 gru, 2008

Ginny piszeColonPod tym linkiem na forum są wpisy odzyskane z kopii google właśnie z tego działu... .

Z kolei tutaj i tutaj są wpisy odzyskane z shoutboxa przez Smutaska

:(

Niestety linki które tu umieściła Ginny są znów, nieaktywne, prowadzą donikąd, może to z powodu którychś tam przenosin forum, trzeba je zaktualizować lub wkleić materiały do tego działu. Są to materiały myślę że dla nas bezcenne, i powinniśmy ich strzec jak świętego ognia. Ma się tu tlić po wsze czasy.
Ostatnio zmieniony ndz 14 gru, 2008 przez Beos, łącznie zmieniany 1 raz
Awatar użytkownika
Beos
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: pawelooss » ndz 14 gru, 2008

Wystarczy zamienić początek adresów linków z http://www.universe.pl/php/Nowe/ na http://universe.website.pl/app/webroot/forum/ :)
Ostatnio zmieniony ndz 14 gru, 2008 przez pawelooss, łącznie zmieniany 1 raz
Nie widzę przez ściany i nie umiem pleść wiklinowych koszyków! ^^,
Awatar użytkownika
pawelooss
Gość forum
Gość forum

Postautor: Ginny » pn 15 gru, 2008

a dokładniej chodzi o ten wątek:
http://universe.website.pl/forum/viewtopic.php?t=397

Przeczytajcie cały, wszystkie wpisy tam powinny być.

:)
po co szukasz szczęścia obok
gdy je w sercu masz
po co walczysz sam ze sobą
po co tracisz czas
Awatar użytkownika
Ginny
Forumowa gaduła
Forumowa gaduła

Postautor: Beos » sob 16 maja, 2009

Mirek do Ciebie wołam,
Strzel tam z wysoka, jakąś strzałą