"Przyjacielu" - Super Box

Materiały dźwiękowe, zapisy koncertów, prób i nie tylko

Moderator: Moderatorzy

"Przyjacielu" - Super Box

Postautor: Ginny » pn 02 lut, 2009

Jakiś czas temu w Radio Universe pojawiła się piosenka Przyjacielu. Pamiętam, że padło wtedy na shoutboxie pytanie, co to jest za nagranie. A więc teraz spróbuję Wam odpowiedzieć. Piosenkę być może pamiętają osoby, które uczestniczyły we Mszy i czuwaniu za śp Mirka Bregułę 2 listopada 2008 roku w Chorzowie. Wtedy ta piosenka została wykonana.

Mam nadzieję, że nic teraz nie pomieszam. A więc piosenka została wykonana przez Tomka Najdę (wokalistę zespołu Super Box), a także Katarzynę Szydło. A na te informację trafiłam dzięki forum 80s.pl (też tam spędzam sporo czasu :D ). A znalazłam informację czytając ten temat: http://forum.80s.pl/viewtopic.php?t=561 ... &start=465
czytajcie drugi post od końca autorstwa K.B (Krzysztof Boluk z Super Box)

Ogromnie podziękowania dla K.B - Krzyśka za informacje o tym nagraniu, podzielenie się tym nagraniem.
Przekazuję także pozdrowienia od Super Box, szczególnie od Henia Szydło i Krzyśka Klich , którzy po zaprzestaniu grania przez Super Box czynnie grali z Universe.

P.S. Wspomniane nagranie pojawi się tutaj, tylko potrzebuję pomocy z chomikiem.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 przez Ginny, łącznie zmieniany 2 razy
po co szukasz szczęścia obok
gdy je w sercu masz
po co walczysz sam ze sobą
po co tracisz czas
Awatar użytkownika
Ginny
Forumowa gaduła
Forumowa gaduła

Reklama

Teledyski Universe

zobacz koniecznie teraz!

Postautor: Linka » pn 02 lut, 2009

Ginny piszeColonP.S. Wspomniane nagranie pojawi się tutaj, tylko potrzebuję pomocy z chomikiem.

proszę, tu można odsłuchać piosenkę "Przyjacielu"...

http://chomikuj.pl/karolinahr/UNIVERSE/ ... 3+UNIVERSE
Obrazek
Awatar użytkownika
Linka
Dyskutant
Dyskutant

Wróć do AUDIO