26.10.2008r. koncert w CKŚ w Świętochłowicach

Wszystko na temat koncertów

Moderator: Moderatorzy

Postautor: Justyna R » czw 09 paź, 2008

a mnie tam z Wami nie będzie... zajęcia na uczelni do 20:00 :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: :evil:
podarował mi nadzieję...
Awatar użytkownika
Justyna R
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

Reklama

Teledyski Universe

zobacz koniecznie teraz!

Postautor: Badzia » czw 09 paź, 2008

Mnie też nie będzie :( tak jak Justyna R mam zajęcia na uczelni... :(
Awatar użytkownika
Badzia
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: tekla » czw 09 paź, 2008

A ja jeszcze nie wiem czy będę, bo mi odbiło i zapisałam się na podyplomowe :mrgreen: Może się uda i nie będzie w tym terminie zajęć :!: :lol:
"Gdy nadzieja jest juz wszystkim,
bo odchodzi ktos.
Zostaje tylko bol .
Nieproszony,ale swoj.
Wiec masz go w sercu."
Awatar użytkownika
tekla
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: kwiatuszek » pt 10 paź, 2008

Kochani potrzebuje 2 bilety na kocert!!!! kto moze jeszcze zalatwic platne od razu !!!!
Baska
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Irenka » pt 10 paź, 2008

W poniedziałek mogę jeszcze raz pojechać po bilety...więc ostatnia szansa ,żeby mi dać znać :cool:
Awatar użytkownika
Irenka
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

Postautor: kwiatuszek » pt 10 paź, 2008

Irenko bardzo dziekuje :smile:
Baska
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Anna-Maria » sob 11 paź, 2008

Irenko ja pisałam do Ciebie na pw , ale nie jestem pewna czy moja wiadomość dotarła , więć piszę tutaj z prośbą o dwa bilety , proszę o odpowiedz czy dasz rade jeszcze dla nas załatwić ??? :)
Pozdrawiam Anna - Maria :)
" Zostaje tylko ból , nieproszony , ale swój , więc mam Go w sercu..."
Awatar użytkownika
Anna-Maria
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: Pati » sob 11 paź, 2008

a ja dziś u mnie na przystanku tramwajowym zauważyłam plakat UNIVERSE w/w...zobaczylam napis a na reszcie plakatu ktos poroziweszal inne ulotki..kredyty itp.....no a pati powiedziała,że tak nie może być :P odkleiłam wszystko co było na universie moim kochanym i przykleiłam nizej :P..ludzie na mnie sie patrzyli jak na jakiegos wandala,hehexD ale to nic ;) ważne że teraz plakacik sobie śliczniE wisi w całej okazałości! :D
"...sto lat być może minie nim spotkam Cię znów...
Proszę Cię....!!!!Błagam!!! WRÓĆ!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Pati
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: Eva » sob 11 paź, 2008

pati1809 pisze:a ja dziś u mnie na przystanku tramwajowym zauważyłam plakat UNIVERSE w/w...zobaczylam napis a na reszcie plakatu ktos poroziweszal inne ulotki..kredyty itp.....no a pati powiedziała,że tak nie może być :P odkleiłam wszystko co było na universie moim kochanym i przykleiłam nizej :P..ludzie na mnie sie patrzyli jak na jakiegos wandala,hehexD ale to nic ;) ważne że teraz plakacik sobie śliczniE wisi w całej okazałości! :D

no. Pti, duma mnie rozpiera :razz: zachowałaś się godnie UniVersiaka :wink:
Awatar użytkownika
Eva
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Justyna R » czw 16 paź, 2008

Kochani a może tak się urwać z wykładów...

Tylko mam problem... Jak sie dostać do tych Świetochłoowic z Katowic. Tzn. na jakim przystanku wysiąść i w co (autobus czy tramwaj i jaki nr) wsiąść żeby tam dotrzeć...

Bo jeszcze może mi odwalić i faktycznie z Dąbrowy Górniczej z Gołonoga obiorę kierunek Świetochłowice... :razz:
podarował mi nadzieję...
Awatar użytkownika
Justyna R
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

Postautor: Aniołek » czw 16 paź, 2008

Justyna R pisze:Jak sie dostać do tych Świetochłoowic z Katowic

Z Katowic to najłatwiej autobusem linii 6 lub 23 :) Przystanek ZGODA ZUT :)

A tu są linki do rozkładu jazdy poszczególnych autobusów:

6 - Katowice STAWOWA http://78.8.8.20/rozklady/frame.php?kat ... r=1&kier=1

23 - Katowice MICKIEWICZA http://78.8.8.20/rozklady/frame.php?kat ... r=1&kier=1
Ostatnio zmieniony czw 16 paź, 2008 przez Aniołek, łącznie zmieniany 1 raz
"...nigdy więcej nie spotkamy się...niech każdy z was, wspomni tych, co odeszli już tam..." (2 kwietna 2005)
Awatar użytkownika
Aniołek
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: Pati » czw 16 paź, 2008

albo jechać z Katosów tramwajem linii 7 tzn akórat z dworca za ten tramwaj od jakiegos czasu jeździ autobus T7jedzie on do CH-wa batorego na zajezdni trzeba wysiąść i przesiąść się na normalny tramwaj 7,wysiąść na Świętochłowice szpital i stamąd jedzie autobus 201 i chyba jeszcze jakiś,i na drugim przystanku jest zgoda :)......no troszku to takie skomplikowane więc radze Ci Justyna jechać w/w przez Aniołka 6 lub 23 bo prosto z katowic ;)pozdr. :*
Awatar użytkownika
Pati
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: Irenka » pn 20 paź, 2008

Czekając z niecierpliwością :wink: na kolejny koncert przypominam Wam abyście zarezerwowali sobie trochę czasu po koncercie na miłe spotkanie w kawiarence,która znajduje się na terenie domu kultury,serdecznie zapraszam (bez dodatkowych oplat)
:grin: :grin: :grin:
Awatar użytkownika
Irenka
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

Postautor: gizela » pn 20 paź, 2008

Irenka pisze:Czekając z niecierpliwością :wink: na kolejny koncert przypominam Wam abyście zarezerwowali sobie trochę czasu po koncercie na miłe spotkanie w kawiarence,która znajduje się na terenie domu kultury,serdecznie zapraszam (bez dodatkowych opłat)
:grin: :grin: :grin:

he he he fajnie, ja też czekam i będę na pewno, czas zarezerwowany:) ale mam prośbę/zaproszenie pojadę od Tychów na Katowice (a miałam już nieprzyjemność błądzić po Świętochłowicach)mam wolne 4 miejsca w samochodzie chętnie zabiorę taką ilość osób ale oczekuję tylko jednego że choć jedna będzię znać trasę na koncert:) pliss
Basia/Viva
Awatar użytkownika
gizela
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Pati » czw 23 paź, 2008

przed chwila jechałam ze szkoły do domu...to trasa Chorzów-Swiętochłowice i naliczyłam 7 plakatów z uniVerse ;) jeżdzę tamtędy codziennie ale dopiero dziś zauważyłam :P :P <głupek> hehexD
Awatar użytkownika
Pati
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: karina* » czw 23 paź, 2008

U nas na osiedlu też wisi plakat :grin:
Awatar użytkownika
karina*
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: tala » pt 24 paź, 2008

pati1809 pisze:przed chwila jechałam ze szkoły do domu...to trasa Chorzów-Swiętochłowice i naliczyłam 7 plakatów z uniVerse jeżdzę tamtędy codziennie ale dopiero dziś zauważyłam <głupek> hehexD

Rzeczywiście plakaty są chyba na każdym chorzowskim słupie, też to wczoraj zauważyłam.. :grin:

A w dzisiejszym "Dzienniku Zachodnim" jest krótki arytkuł o Universe i niedzielnym koncercie... :)
Ostatnio zmieniony pt 24 paź, 2008 przez tala, łącznie zmieniany 1 raz
...miłości wciąż jakby mało,
tak wielu zgubiło juz sens...
Awatar użytkownika
tala
Gość forum
Gość forum

Postautor: Jolanat » pt 24 paź, 2008

Moja Córunia przed godziną wpadła do domu i od drzwi woła: Mamuś, a Ty wiesz, że w Świętochłowicach będzie koncert UniVerse ???? - pobyła chwilkę i pognała w dal... nie zdążyłam zapytać skąd to wie, ...a wróciła z Sosnolandi. :shock: :shock: :shock: :shock:
"Mija czas - dobry i zły,
.... i chociaż czasem trochę żal ...
niespełnionych pragnień młodych lat..."

Nie umiem nic - niewiele wiem ..... i często nie jest tak jak chcę ....
Awatar użytkownika
Jolanat
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: ElaH » pt 24 paź, 2008

Moi drodzy, nareszcie udało mi się zarejestrować na forum. Bardzo bym chciała być na niedzielnym koncercie, może mi ktoś napisze czy daleko jest to Centrum od dworca Chorzów Batory i jak się tam dostać. Bardzo proszę o pomoc. I jeszcze jedno chciałabym przy okazji odwiedzić grób Mirka, jak już uda mi się na ten Śląsk dotrzeć więc też proszę o jakieś wskazówki jak od tego dworca iść. Przepraszam że o cmentarz pytam w tym temacie ale nie bardzo jeszcze umiem się tu poruszać. Pozdrawiam :roll: .
Awatar użytkownika
ElaH
Gość forum
Gość forum

Postautor: ChorzowiANKA » pt 24 paź, 2008

ElaH pisze:Moi drodzy, nareszcie udało mi się zarejestrować na forum. Bardzo bym chciała być na niedzielnym koncercie, może mi ktoś napisze czy daleko jest to Centrum od dworca Chorzów Batory i jak się tam dostać.

Trzebaby wsiąść na przystanku przy dworcu (przechodzisz na drugą stronę na skrzyżowaniu obok wiaduktu i iść na przystanek autobusowy (od dworca po przekątnej) i wsiąść we wspomniany wyżej autobus 6 lub 23.

Jeśli chodzi o cmentarz to z tej lokalizacji najelpiej autobusem 663... Na przystanek trzeba przejść przez skrzyzowanie tym razem naprzeciw dworca, iść w górę jakiś kawałek po czym za barem "Sayonara" kawałek skręcić w prawo, będzie tam na wąskiej uliczce przystanek, bez wiaty, "Chorzów Racławicka". Wysiadasz w Chorzowie Starym na Bożogrobców, idziesz do góry w stronę kościoła przechodząc przez znany nam wszystkim z piosenki Krajcok, idziesz do góry, przed kosciolem skręcasz w lewo i potem w prawo w ulice Kalusa. Mirek leży na drugim cmentarzu.

Nie wiem, czy jest jakieś połączenie między Chorzowem Starym, a Świętochlowicami, ale bez sensu wracać się z powrotem do Batorego... Może ktoś jest bardziej obeznany i pomoże w tej kwestii??
Ostatnio zmieniony ndz 26 paź, 2008 przez ChorzowiANKA, łącznie zmieniany 1 raz
Najczęściej w zeszłym tygodniu słuchałam:
Obrazek
Awatar użytkownika
ChorzowiANKA
ZUCH MODERATORKA
ZUCH MODERATORKA

PoprzedniaNastępna

Wróć do KONCERTY