26.10.2008r. koncert w CKŚ w Świętochłowicach

Wszystko na temat koncertów

Moderator: Moderatorzy

Postautor: Justyna R » czw 09 paź, 2008

a mnie tam z Wami nie będzie... zajęcia na uczelni do 20:00 :cry: :evil: :cry: :evil: :cry: :evil:
podarował mi nadzieję...
Awatar użytkownika
Justyna R
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

Reklama

Teledyski Universe

zobacz koniecznie teraz!

Postautor: Badzia » czw 09 paź, 2008

Mnie też nie będzie :( tak jak Justyna R mam zajęcia na uczelni... :(
Awatar użytkownika
Badzia
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: tekla » czw 09 paź, 2008

A ja jeszcze nie wiem czy będę, bo mi odbiło i zapisałam się na podyplomowe :mrgreen: Może się uda i nie będzie w tym terminie zajęć :!: :lol:
"Gdy nadzieja jest juz wszystkim,
bo odchodzi ktos.
Zostaje tylko bol .
Nieproszony,ale swoj.
Wiec masz go w sercu."
Awatar użytkownika
tekla
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: kwiatuszek » pt 10 paź, 2008

Kochani potrzebuje 2 bilety na kocert!!!! kto moze jeszcze zalatwic platne od razu !!!!
Baska
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Irenka » pt 10 paź, 2008

W poniedziałek mogę jeszcze raz pojechać po bilety...więc ostatnia szansa ,żeby mi dać znać :cool:
Awatar użytkownika
Irenka
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

Postautor: kwiatuszek » pt 10 paź, 2008

Irenko bardzo dziekuje :smile:
Baska
Awatar użytkownika
kwiatuszek
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Anna-Maria » sob 11 paź, 2008

Irenko ja pisałam do Ciebie na pw , ale nie jestem pewna czy moja wiadomość dotarła , więć piszę tutaj z prośbą o dwa bilety , proszę o odpowiedz czy dasz rade jeszcze dla nas załatwić ??? :)
Pozdrawiam Anna - Maria :)
" Zostaje tylko ból , nieproszony , ale swój , więc mam Go w sercu..."
Awatar użytkownika
Anna-Maria
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: Pati » sob 11 paź, 2008

a ja dziś u mnie na przystanku tramwajowym zauważyłam plakat UNIVERSE w/w...zobaczylam napis a na reszcie plakatu ktos poroziweszal inne ulotki..kredyty itp.....no a pati powiedziała,że tak nie może być :P odkleiłam wszystko co było na universie moim kochanym i przykleiłam nizej :P..ludzie na mnie sie patrzyli jak na jakiegos wandala,hehexD ale to nic ;) ważne że teraz plakacik sobie śliczniE wisi w całej okazałości! :D
"...sto lat być może minie nim spotkam Cię znów...
Proszę Cię....!!!!Błagam!!! WRÓĆ!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Pati
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: Eva » sob 11 paź, 2008

pati1809 piszeColona ja dziś u mnie na przystanku tramwajowym zauważyłam plakat UNIVERSE w/w...zobaczylam napis a na reszcie plakatu ktos poroziweszal inne ulotki..kredyty itp.....no a pati powiedziała,że tak nie może być :P odkleiłam wszystko co było na universie moim kochanym i przykleiłam nizej :P..ludzie na mnie sie patrzyli jak na jakiegos wandala,hehexD ale to nic ;) ważne że teraz plakacik sobie śliczniE wisi w całej okazałości! :D

no. Pti, duma mnie rozpiera :razz: zachowałaś się godnie UniVersiaka :wink:
Awatar użytkownika
Eva
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Justyna R » czw 16 paź, 2008

Kochani a może tak się urwać z wykładów...

Tylko mam problem... Jak sie dostać do tych Świetochłoowic z Katowic. Tzn. na jakim przystanku wysiąść i w co (autobus czy tramwaj i jaki nr) wsiąść żeby tam dotrzeć...

Bo jeszcze może mi odwalić i faktycznie z Dąbrowy Górniczej z Gołonoga obiorę kierunek Świetochłowice... :razz:
podarował mi nadzieję...
Awatar użytkownika
Justyna R
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

Postautor: Aniołek » czw 16 paź, 2008

Justyna R piszeColonJak sie dostać do tych Świetochłoowic z Katowic

Z Katowic to najłatwiej autobusem linii 6 lub 23 :) Przystanek ZGODA ZUT :)

A tu są linki do rozkładu jazdy poszczególnych autobusów:

6 - Katowice STAWOWA http://78.8.8.20/rozklady/frame.php?kat ... r=1&kier=1

23 - Katowice MICKIEWICZA http://78.8.8.20/rozklady/frame.php?kat ... r=1&kier=1
Ostatnio zmieniony czw 16 paź, 2008 przez Aniołek, łącznie zmieniany 1 raz
"...nigdy więcej nie spotkamy się...niech każdy z was, wspomni tych, co odeszli już tam..." (2 kwietna 2005)
Awatar użytkownika
Aniołek
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: Pati » czw 16 paź, 2008

albo jechać z Katosów tramwajem linii 7 tzn akórat z dworca za ten tramwaj od jakiegos czasu jeździ autobus T7jedzie on do CH-wa batorego na zajezdni trzeba wysiąść i przesiąść się na normalny tramwaj 7,wysiąść na Świętochłowice szpital i stamąd jedzie autobus 201 i chyba jeszcze jakiś,i na drugim przystanku jest zgoda :)......no troszku to takie skomplikowane więc radze Ci Justyna jechać w/w przez Aniołka 6 lub 23 bo prosto z katowic ;)pozdr. :*
Awatar użytkownika
Pati
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: Irenka » pn 20 paź, 2008

Czekając z niecierpliwością :wink: na kolejny koncert przypominam Wam abyście zarezerwowali sobie trochę czasu po koncercie na miłe spotkanie w kawiarence,która znajduje się na terenie domu kultury,serdecznie zapraszam (bez dodatkowych oplat)
:grin: :grin: :grin:
Awatar użytkownika
Irenka
Nadaktywny dyskutant
Nadaktywny dyskutant

Postautor: gizela » pn 20 paź, 2008

Irenka piszeColonCzekając z niecierpliwością :wink: na kolejny koncert przypominam Wam abyście zarezerwowali sobie trochę czasu po koncercie na miłe spotkanie w kawiarence,która znajduje się na terenie domu kultury,serdecznie zapraszam (bez dodatkowych opłat)
:grin: :grin: :grin:

he he he fajnie, ja też czekam i będę na pewno, czas zarezerwowany:) ale mam prośbę/zaproszenie pojadę od Tychów na Katowice (a miałam już nieprzyjemność błądzić po Świętochłowicach)mam wolne 4 miejsca w samochodzie chętnie zabiorę taką ilość osób ale oczekuję tylko jednego że choć jedna będzię znać trasę na koncert:) pliss
Basia/Viva
Awatar użytkownika
gizela
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: Pati » czw 23 paź, 2008

przed chwila jechałam ze szkoły do domu...to trasa Chorzów-Swiętochłowice i naliczyłam 7 plakatów z uniVerse ;) jeżdzę tamtędy codziennie ale dopiero dziś zauważyłam :P :P <głupek> hehexD
Awatar użytkownika
Pati
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: karina* » czw 23 paź, 2008

U nas na osiedlu też wisi plakat :grin:
Awatar użytkownika
karina*
Stały bywalec
Stały bywalec

Postautor: tala » pt 24 paź, 2008

pati1809 piszeColonprzed chwila jechałam ze szkoły do domu...to trasa Chorzów-Swiętochłowice i naliczyłam 7 plakatów z uniVerse jeżdzę tamtędy codziennie ale dopiero dziś zauważyłam <głupek> hehexD

Rzeczywiście plakaty są chyba na każdym chorzowskim słupie, też to wczoraj zauważyłam.. :grin:

A w dzisiejszym "Dzienniku Zachodnim" jest krótki arytkuł o Universe i niedzielnym koncercie... :)
Ostatnio zmieniony pt 24 paź, 2008 przez tala, łącznie zmieniany 1 raz
...miłości wciąż jakby mało,
tak wielu zgubiło juz sens...
Awatar użytkownika
tala
Gość forum
Gość forum

Postautor: Jolanat » pt 24 paź, 2008

Moja Córunia przed godziną wpadła do domu i od drzwi woła: Mamuś, a Ty wiesz, że w Świętochłowicach będzie koncert UniVerse ???? - pobyła chwilkę i pognała w dal... nie zdążyłam zapytać skąd to wie, ...a wróciła z Sosnolandi. :shock: :shock: :shock: :shock:
"Mija czas - dobry i zły,
.... i chociaż czasem trochę żal ...
niespełnionych pragnień młodych lat..."

Nie umiem nic - niewiele wiem ..... i często nie jest tak jak chcę ....
Awatar użytkownika
Jolanat
Dyskutant
Dyskutant

Postautor: ElaH » pt 24 paź, 2008

Moi drodzy, nareszcie udało mi się zarejestrować na forum. Bardzo bym chciała być na niedzielnym koncercie, może mi ktoś napisze czy daleko jest to Centrum od dworca Chorzów Batory i jak się tam dostać. Bardzo proszę o pomoc. I jeszcze jedno chciałabym przy okazji odwiedzić grób Mirka, jak już uda mi się na ten Śląsk dotrzeć więc też proszę o jakieś wskazówki jak od tego dworca iść. Przepraszam że o cmentarz pytam w tym temacie ale nie bardzo jeszcze umiem się tu poruszać. Pozdrawiam :roll: .
Awatar użytkownika
ElaH
Gość forum
Gość forum

Postautor: ChorzowiANKA » pt 24 paź, 2008

ElaH piszeColonMoi drodzy, nareszcie udało mi się zarejestrować na forum. Bardzo bym chciała być na niedzielnym koncercie, może mi ktoś napisze czy daleko jest to Centrum od dworca Chorzów Batory i jak się tam dostać.

Trzebaby wsiąść na przystanku przy dworcu (przechodzisz na drugą stronę na skrzyżowaniu obok wiaduktu i iść na przystanek autobusowy (od dworca po przekątnej) i wsiąść we wspomniany wyżej autobus 6 lub 23.

Jeśli chodzi o cmentarz to z tej lokalizacji najelpiej autobusem 663... Na przystanek trzeba przejść przez skrzyzowanie tym razem naprzeciw dworca, iść w górę jakiś kawałek po czym za barem "Sayonara" kawałek skręcić w prawo, będzie tam na wąskiej uliczce przystanek, bez wiaty, "Chorzów Racławicka". Wysiadasz w Chorzowie Starym na Bożogrobców, idziesz do góry w stronę kościoła przechodząc przez znany nam wszystkim z piosenki Krajcok, idziesz do góry, przed kosciolem skręcasz w lewo i potem w prawo w ulice Kalusa. Mirek leży na drugim cmentarzu.

Nie wiem, czy jest jakieś połączenie między Chorzowem Starym, a Świętochlowicami, ale bez sensu wracać się z powrotem do Batorego... Może ktoś jest bardziej obeznany i pomoże w tej kwestii??
Ostatnio zmieniony ndz 26 paź, 2008 przez ChorzowiANKA, łącznie zmieniany 1 raz
Najczęściej w zeszłym tygodniu słuchałam:
Obrazek
Awatar użytkownika
ChorzowiANKA
ZUCH MODERATORKA
ZUCH MODERATORKA

PoprzedniaNastępna

Wróć do KONCERTY