Ponowna akcja wysyłania maili do programu "Uwaga"

Sprawy nie cierpiące zwłoki, ważne wiadomości, akcje i nie tylko

Moderator: Moderatorzy

Ponowna akcja wysyłania maili do programu "Uwaga"

Postautor: magda220387 » ndz 23 lis, 2014

Kochani pamiętacie akcję fanów kiedy wysyłaliśmy maile do tvn z prośbą o poświecenie jednego z odcinków programu „Uwaga” Mirkowi Bregule?
Mamy pomysł, aby podobną akcję poświęcić Darkowi Borasowi, wieloletniemu gitarzyście grupy Universe. Mamy nadzieję, że akcja ta spotka się z Waszym entuzjazmem, bo w grupie siła. Mamy taki pomysł, aby znów zasypać mailami telewizję TVN.
Im nas więcej tym większa szansa, że nasza akcja przyniesie skutek i zostanie nakręcony materiał wspomnieniowy o Darku.
Chyba nikt z nas nie ma wątpliwości że taki mu się należy.

Poniżej podajemy Wam treść pisma, które stworzyliśmy celem wysyłania go do programu Uwaga. Do tej treści możecie też dodawać coś od siebie - jeśli tylko macie na to ochotę. :)

"Witam,
Jestem jednym z wielu Fanów zespołu Universe. W 2007 roku w jednym z wydań programu „Uwaga” mieliśmy okazję zobaczyć właśnie wspomniany zespół Universe. Wtedy był to materiał nakręcony jeszcze z Mirosławem Bregułą (niestety dziś już nieżyjącym).
Jako fani Zespołu walczymy na różnych polach o to, aby rozpowszechniano wiedzę dotyczącą nie tylko samego lidera zespołu - Mirosława Breguły – ale również zespołu jako całości.
Cztery lata temu (13.09.2010 r.) niestety odszedł od nas drugi z członków zespołu Universe, wieloletni gitarzysta solowy składu zespołu z lat 80tych – Dariusz Boras. Jest On chyba najbardziej zapomnianym członkiem zespołu, chociaż to właśnie z Jego udziałem powstało najwięcej największych przebojów Universe.
Idąc tropem pokazywania historii zespołu Universe nie tylko w Internecie czy prasie, ale również w telewizji postanowiliśmy jako Fani upamiętnić w ten sposób również osobę Dariusza Borasa.
Początkowo Jego osoba przedstawiana była wyłącznie w Internecie przy pomocy portalu YouTube, na którym prezentowane były materiały filmowe stworzone przez fanów zespołu. Jednak kilka tygodni temu wpadliśmy na pomysł, aby pokazać materiał dotyczący Jego osoby również w innych mediach. Wymyśliliśmy stworzenie reportażu wspomnieniowego, w którym mogłyby wziąć udział osoby mające bezpośredni i pośredni z Nim kontakt. Może to być też materiał, w którym po prostu zostanie przedstawiona cała historia Jego życia zawodowego.
Jako fani zespołu jednogłośnie stwierdziliśmy, że Jemu również należy się nasza pamięć i nasz szacunek za to jak dużo swojego talentu i swojej pracy włożył w to, aby wiele z utworów Universe brzmiało tak, a nie inaczej. I właśnie w postaci takiego wspomnieniowego reportażu chcielibyśmy oddać Mu swego rodzaju hołd.
Chcielibyśmy, aby ten reportaż zawierał wszystkie informacje z zawodowego życia Dariusza Borasa, a nie tylko te dotyczące okresu kiedy zasilał szeregi zespołu Universe.
Oczywiście, aby ułatwić Państwu pracę nad gromadzeniem potrzebnego materiału do stworzenia wspomnianego przez nas reportażu z ogromną przyjemnością udostępnimy Państwu wszystkie zgromadzone do tej pory materiały dotyczące osoby Dariusza Borasa i tego co robił oprócz pracy z zespołem Universe.
Chcielibyśmy również, aby wspomniany reportaż ukazał się na Państwa antenie dokładnie w dniu urodzin Dariusza Borasa – 8 kwietnia 2015 – aby faktycznie okazał się prawdziwym podziękowaniem od fanów twórczości zespołu Universe za Jego wkład we wspólną pracę Zespołu.

Z poważaniem
Fani Zespołu Universe"

To adres mailowy, który atakujemy mailami: uwaga@tvn.pl i koniecznie z dopiskiem "Program Uwaga poświęcony Dariuszowi Borasowi"

Prosimy aby pod tym postem podpisywali się wszyscy którzy popierają tę akcję.
bo ja bez Ciebie zginę,bo ja bez Ciebie nawet nie wiem jak żyć...
Awatar użytkownika
magda220387
Aktywny dyskutant
Aktywny dyskutant

Reklama

Teledyski Universe

zobacz koniecznie teraz!

Wróć do WAŻNE OGŁOSZENIA